wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie


Oferta

Firma Pro-Med wytwarza najwyższej jakości szybki test ureazowy służący do wykrywania w organizmie Helicobacter Pylori. Jest to niezwykle czułe narzędzie diagnostyczne o bardzo wysokiej specyficzności odczytu (98,2%) i krótkim czasie reakcji (.test jest odczytywany po około kwadransie).

Produkt spełnia dyrektywy Unii Europejskiej i jest oznakowany symbolem CE.

Zapytania ofertowe prosimy kierować drogą mailową lub telefoniczną.TEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO STOSOWANIA PRZEZ LEKARZY I WYKWALIFIKOWANY PERSONEL MEDYCZNY


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 501 924 924

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma Pro-Med powstała w 2002 roku. Nasz wiodący wyrób medyczny to szybki test ureazowy służący do wykrywania bakterii Helicobacter Pylori w organizmie pacjenta.

Nasz test zgodnie z wymaganiami UE zarejestrowany jest w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że zainfekowanych bakterią Helicobacter Pylori jest około 70% ludzi w krajach rozwijających się oraz około 30% w krajach rozwiniętych.

Obecnie wiadomo, że bakteria Helicobacter Pylori odpowiedzialna jest za około 80% przypadków choroby wrzodowej żołądka oraz 90% przypadków choroby wrzodowej dwunastnicy.