wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie


O firmie

Firma Pro-Med powstała na początku 2002 roku. Od powstania do chwili obecnej mieści się w Górze Kalwarii. Jesteśmy firmą działającą w branży wyrobów medycznych. Nasz wyrób "Szybki Test Ureazowy" do wykrywania Helicobacter Pylori został wprowadzony na rynek w lipcu 2002 roku.

Początkowo test zarejestrowany był w Państwowym Zakładzie Higieny w Warszawie, a po wejściu Polski do Unii Europejskiej w maju 2005 r. został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Od powstania do chwili obecnej firma notuje systematyczny wzrost produkcji i sprzedaży. Obecnie cieszymy się zaufaniem ponad 400 stałych odbiorców. Są to placówki uspołecznionej służby zdrowia ( szpitale kliniczne, specjalistyczne, wojewódzkie, powiatowe, zespoły i zakłady opieki zdrowotnej), jak również placówki prywatnej opieki zdrowotnej oraz prywatne gabinety lekarskie.

Rozwój firmy oraz systematyczny wzrost sprzedaży jest wynikiem:

  • Rygorystycznego nadzoru nad jakością wyrobu na każdym etapie produkcji i dystrybucji (czego rezultatem jest wskaźnik reklamacji - 0)
  • Funkcjonalności testu (prostota obsługi)
  • Stabilności ceny (cena niezmienna od 3 lat)
  • Terminowości dostaw (maksymalnie 3 dni od złożenia zamówienia)
  • Elastycznych form płatności
  • Dbałości o stałe podnoszenie jakości obsługi Klienta

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 501 924 924

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma Pro-Med powstała w 2002 roku. Nasz wiodący wyrób medyczny to szybki test ureazowy służący do wykrywania bakterii Helicobacter Pylori w organizmie pacjenta.

Nasz test zgodnie z wymaganiami UE zarejestrowany jest w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że zainfekowanych bakterią Helicobacter Pylori jest około 70% ludzi w krajach rozwijających się oraz około 30% w krajach rozwiniętych.

Obecnie wiadomo, że bakteria Helicobacter Pylori odpowiedzialna jest za około 80% przypadków choroby wrzodowej żołądka oraz 90% przypadków choroby wrzodowej dwunastnicy.